Grand Casino Tirana, niveli tjetër

Grand Casino Tirana nuk është thjesht një vend për të luajtur; përvojën tuaj të lojës e çon në një tjetër nivel kënaqësie dhe fitoreje. Një staf i kualifikuar ju pret që të kujdeset për dëshirat tuaja, kërkesat dhe pritshmëritë. Mirë se vini në botën e mikpritjes dhe momenteve të paharrueshme!

Makinat Elektronike
Lojëra Tavoline
Poker
Rregullorja e lojrave

Klubi i Lojtarëve

Anëtarësohuni në Klubin e Lojtarëve dhe përditësohuni me ofertat e fundit, zbritjet, promocionet, kuponat specialë dhe më shumë benefite për anëtarët e veçantë. Zbuloni planet, promocionet dhe benefitet e reja për lojtarët tanë më besnikë. Përmirësoni eksperiencën tuaj në kazino duke zgjedhur një prej paketave më poshtë.

Lexo më shumë

Blog

Në zemër të Tiranës, Shqipëri, një projekt i ri është gati për ju.

Një ndër kazinotë më të mëdha në Ballkan hapet këtë verë. Synimi ynë është ta lartësojë kohën tuaj të lirë në një tjetër nivel, që plot kënaqësi e quajmë Niveli Tjetër.

Na ndiqni në Instagram

Instagram