Grand Casino Tirana, jo thjesht një vend tjetër për të luajtur, por një eksperiencë për t'u shijuar

Grand Casino Tirana ndodhet në një ndër hotelet më elegante në zemër të qytetit, Maritim Plaza, i famshëm për shërbimin e jashtëzakonshëm, stafin profesional dhe restorantin më të mirë në Tiranë, për t'i ofruar vizitorëve një përvojë luksoze argëtimi dhe komforti. Ju pret një arredim modern, krijuar enkas për një ambient unik dhe dinamik.