GRAND CASINO TIRANA
THE NEXT LEVEL

Unequalled Gaming Environment

Qëllimi ynë kryesor është ta çojmë kohën tuaj të lirë në një nivel krejtësisht të ri, ne e quajmë me krenari "Niveli tjetër".

Explore

Mirë se vini në botën e re të mikpritjes dhe momenteve emocionuese, Mirë se vini në nivelin tjetër!

Grand casino Tirana ofron një mjedis të pakrahasueshëm lojrash me më shumë rehati dhe më shumë tavolina lojrash se kurrë më parë, me tavolina të dedikuara për Blackjack, Ruletë, Baccarat dhe GCT Ultimate Poker. Një përzgjedhje e gjerë e makinerive më të njohura Apex dhe makinerive Novomatic u jep klientëve tanë mundësi emocionuese për të gjetur lojërat e tyre të preferuara. Më shumë se 300 makineri të mirëmbajtura, të servisuara dhe të pastruara në mënyrë perfekte sigurojnë përvojën më të mirë të lojërave në të gjithë rajonin. Përtej tavolinave pret një bar i mrekullueshëm ku banakierët më të mirë do t'ju mahnitin me koktejet më të bukura dhe një restorant relaksues ku shefat tanë të kuzhinës do t'ju shërbejnë me menutë më magjepsëse.
E gjithë kjo dhe më shumë na bëjnë një kazino të nivelit tjetër.

KLUBI I LOJTARËVE

Merrni anëtarësimin tuaj në Klubin e Lojtarëve dhe jini të përditësuar me ofertat, zbritjet, promovimet, ofertat me vlerë dhe më shumë përfitime vetëm për anëtarët tanë specialë. Zbuloni planet e reja, promovimet dhe përfitimet për klientët tanë më besnikë. Përmirësoni përvojën tuaj në kazino duke zgjedhur një nga paketat e mëposhtme.

Grand Casino RESTORANTI

Grand Casino Tirana ndodhet në një nga hotelet më elegante në zemër të qytetit, Maritim Plaza, i famshëm për shërbimin e jashtëzakonshëm, stafin profesional dhe restorantet më të mira në Tiranë për t'u dhënë vizitorëve tanë një eksperiencë të tërë luksoze argëtimi dhe rehatie. Brendshme moderne për të krijuar një mjedis unik dhe dinamik.

Learn More

Grand Casino Tirana Lifestyle

SLOT MACHINES

Masat e distancimit social janë vendosur në dyshemenë e lojërave, me sedilje të hapura dhe hapësira midis automateve. Me më shumë se 300 lojëra elektronike, emocioni pret në çdo cep në Grand Casino Tirana. Kati ynë i gjerë i lojërave ofron një larmi të jashtëzakonshme të lojërave elektronike më të reja të specializuara.

Explore

ELECTRONIC ROULETTE

Loja është automatike pa praninë e krupierëve. Elementi më dallues i ruletës është rrota me 37 numra nga 0 deri në 36. Fushat janë të ngjyrosura në të kuqe dhe të zezë, përveç fushës me zero (0), e cila është me ngjyrë jeshile.

Explore

AMERICAN ROULETTE

Ruleta amerikane është ndër lojërat e tavolinës që gëzojnë popullaritetin më të madh në kazinotë në të gjithë Shtetet e Bashkuara. Loja tenton të bëhet më e njohur në kazinotë në Azi dhe Evropë, pasi fokusi i tyre është kryesisht në versionin evropian të ruletës.

Explore

BLACKJACK

Blackjack është një lojë krahasuese midis lojtarit dhe tregtarit. Lojtarët do të konkurrojnë kundër Dealer-it, jo lojtarëve të tjerë në tavolinë dhe luhet me 6 kuverta me 52 letra.

Explore